Положення про виконавчий комітет Новоолександрівської сільської ради
опубліковано 26 липня 2018 року о 12:02


Затверджено

рішенням 3 сесії 7 скликання

Новоолександрівської сільської ради

від 28.01.2016 року

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ


І. Загальні положення

1.1.Виконавчий комітет Новоолександрівської сільської ради (далі виконком) є самостійним виконавчим органом сільської ради. Виконком є юридичною особою з виконавчо-розпорядчими функціями і повноваженнями. Виконком забезпечує розвиток території сільської ради, що утворилася внаслідок об'єднання сіл Новоолександрівка, Дороге, Братське, Дніпрове, Старі Кодаки, Кам’янка, Чувилине, Антонівка, Південне, селища Дослідне, Волоське, Ракшівка, Червоний садок, Майорка і є правонаступником активів і пасивів (зобов’язань) органів місцевого самоврядування територіальних громад, що об’єдналися.

1.2.Виконком у своїй діяльності керується Конституцією і Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, рішеннями обласної, районної і сільської рад, розпорядженнями сільського голови, цим Положенням, а з питань здійснення ним повноважень органів виконавчої влади – розпорядженнями голів обласної та районної державних адміністрацій та іншими нормативно – правовими актами.

1.3.Структура виконкому, гранична чисельність його апарату затверджується сільською радою за пропозицією сільського голови.

1.4.Штатний розпис апарату виконкому затверджується у встановленому порядку сільською радою за поданням сільського голови.

1.5.Виконком має штамп та печатку із зображенням Державного герба України, кодом ЄДРПОУ та своїм найменуванням.

1.6.Виконком утворюється сільською радою на термін її повноважень. Після закінчення повноважень ради, сільського голови виконком здійснює свої повноваження до сформування нового складу виконкому.

1.7.Кількісний склад виконкому визначається сільською радою. Персональний склад виконкому затверджується радою за пропозицією сільського голови.

1.8.Виконком утворюється у складі голови виконкому, інших осіб. До складу виконкому за посадою входить також секретар сільської ради, староста приєднаної громади. Депутати сільської ради, крім секретаря ради, не можуть входити до складу виконкому.

1.9.Сільський голова одночасно є і головою виконавчого комітету. Секретар сільської ради за рішенням ради може здійснювати функції секретаря виконавчого комітету.

1.10.Члени виконкому здійснюють повноваження без відриву від основного місця роботи.

1.11.Виконком є підзвітним і підконтрольним сільській раді, а з питань здійснення ним повноважень органів виконавчої влади - також підконтрольним районній державній адміністрації та іншим місцевим органам виконавчої влади.


ІІ. Повноваження виконкому

2.1.Виконком може розглядати і вирішувати всі питання, віднесені Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” та іншими Законами України до відання виконавчих органів ради.

2.2.Виконком приймає нормативно-правові акти, які є обов’язковими для виконання на території ради.

2.3.Основні функції виконавчого комітету :

- попередній розгляд проектів місцевих програм соціально – економічного і культурного розвитку, цільових програм з інших питань, місцевого бюджету, проекти рішень з інших питань, що вносяться на розгляд сільської ради;

- координація діяльності відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності Новоолександрівської об’єднаної територіальної громади, заслуховування звітів про роботу їх керівників;

-право змінювати або скасовувати акти підпорядкованих йому відділів, управлінь, інших виконавчих органів ради, а також їх посадових осіб;

-здійснюють інші повноваження надані їм чинним законодавством.


ІІІ. Організація роботи виконкому

3.1.Основною формою роботи виконкому є його засідання. Засідання виконкому скликається головою виконкому, і є правомочними, якщо в них беруть участь більше половини від загального складу виконкому. Засідання виконкому відбувається щомісячно, як правило в третю середу місяця.

3.2.Процедурні питання виконкому регулюються Регламентом сільської ради .

3.3.Засідання виконкому протоколюються за аналогією ведення протоколу засідання ради.

3.4.Депутати сільської ради, працівники апарату виконкому мають право брати участь у засіданнях виконкому з правом дорадчого голосу.

3.5.Голова виконкому:

- організовує в межах, визначених Законом, роботу виконкому та здійснює керівництво апаратом виконкому;

- підписує рішення виконкому та забезпечує їх виконання;

- представляє виконком у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах відповідно до законодавства;

- звертається до суду щодо визнання незаконними актів інших органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, які обмежують повноваження виконкому;

- укладає від імені виконкому договори відповідно до законодавства.

3.6.Працівники апарату виконкому :

-приймаються на роботу та звільняються з роботи головою виконкому, відповідно до чинного законодавства за виключенням державних службовців, які приймаються на роботу відповідно до Закону України «Про державну службу»;

- своєчасно і якісно виконують роботу відповідно до розроблених посадових обов’язків, затверджених виконкомом;

-забезпечують виконання рішень виконкому;

- виконують окремі завдання і доручення голови виконкому;


ІV. Рішення виконкому

4.1.Виконком у межах своїх повноважень приймає рішення. Рішення виконкому приймаються на його засіданні більшістю голосів від загального складу виконкому і підписується головою виконкому.

4.2.У разі незгоди голови виконкому з рішенням виконкому, він може зупинити дію цього рішення своїм розпорядженням та внести це питання на розгляд ради.

4.3.Рішення виконкому з питань , віднесених Законом до власної компетенції виконавчих органів ради, можуть бути скасовані радою.

4.4.Рішення виконкому оприлюднюються та доводяться до відома населення у відповідності до законодавства.

Секретар:                                                                      Г.І.Зайва

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux